Poděbrady 2010

I v letošním roce SPPH organizuje rekondiční pobyt v Poděbradech a to bez ohledu na rozhodnutí o schválení dotace. Akce se bude konat v prvním srpnovém týdnu a víc se o ní dozvíte po kliknutí na nadpis.

V roce 2010 pojedeme do Poděbrad, a to bez ohledu na výsledky naší žádosti o dotaci na Ministerstvu zdravotnictví.

Mohou se zúčastnit i pacienti, kteří nejsou členové SPPH, finanční podmínky pak budou přesně uvedeny v informačním dopise, který obdrží každý účastník před nástupem na rekondiční pobyt. Účastnický poplatek by však neměl přesáhnout sumu 2.500 – 4.000,-Kč na osobu. Jako vždy mají nižší doplatky pacienti, vyšší jejich doprovody. Výše uvedená částka je informativní a bude upravena podle kalkulace, která ještě není úplná.

Termín konání: 1.8. - 8.8.2010, Místo: Hotel Zimní lázně Poděbrady, Halenova ul. 464/II., tel. 325 610 165, www.lazne-podebrady.cz.

Hotel Zimní lázně je umístěn v blízkosti kolonády, je chodbou spojen s komplexem Libenský, kde je jídelna. V hotelu je výtah, na pokojích je sprcha+WC, lednička, telefon, barevný televizor se satelitním připojením.  V komplexu Libenský je vybavená ordinace (EKG, apod.). Pobyt se uskuteční pod dozorem našeho lékaře, pobytu se zúčastní i fyzioterapeutky.

SPPH zajistí pacientům v rámci pobytu masáže, tělocvična je v Centrálních lázních. Parkoviště je u hotelu, cena je 50,- Kč za noc, tuto částku si účastníci hradí sami (zdarma je to pouze pro majitele průkazky ZTP/P).

Lázeňský poplatek je 150,- Kč za osobu a pobyt, tuto částku si rovněž každý hradí sám a to při ubytování.

Členové SPPH obdrží pozvání včetně přihlášky, ostatní se o přihlášku mohou přihlásit na níže uvedeném čísle. Těšíme se na vás a pro případné dotazy volejte na 731 743 466 nebo pište na info@plicni-hypertenze.cz.