Víkendové setkání Seč 2010

Říká se, že tradice by se neměla porušovat a my se o to také snažíme. Rovněž v letošním roce se uskuteční víkendové setkání členů SPPH, a to v termínu 29. 5. – 30. 5. 2010 (so a ne). Sejdeme se v hotelu Jezerka, Ústupky, Seč – u Chrudimi. Jednání valné hromady je nezbytné, ostatní program včetně dalších informací bude všem zaslán na pozvánce (přihláška, účastnické poplatky). Těšíme se na hojnou účast.
Vážení přátelé a členové našeho sdružení, v každém roce se koná víkendové setkání členů Sdružení pacientů s plicní hypertenzí a letošní rok nebude výjimkou.

Součástí bude tradičně valná hromada, ostatní program tvoříme a doufáme, že vás opět něčím novým zaujme. Přát si můžeme jen pohodu a dobré počasí.

Termín konání: 29. 5. – 30. 5. 2010. Místo konání: Hotel Jezerka, Ústupky 278, Seč (Chrudim) www.hotel-jezerka.cz. Ti, kteří se rozhodnou s námi vyrazit poprvé, se mohou podívat na stránky hotelu a zjistit, co vše tento komplex nabízí. Budete nesporně spokojeni. Pro případné informace volejte na tel. 731 743 466 nebo pište na info@plicni-hypertenze.cz. 

Těšíme se na vás